
(Forrás: AdriaBreeze.com)
A Konoba Paradiso a Paklinski szigetek északnyugati részén, a legmagasabb dombon helyezkedik el. Teraszáról kiváló kilátás nyílik a Dobri öbölre.
Ha tiszta idő van, láthatjuk Vis sziget vonulatait, illetve a háttérben szürkén kirajzolódó Korcula és Lastovo szigeteit.

(Forrás:AdriaBreeze.com)
Az étteremhez tartozik a Dobri öbölben fekvő bójamező, melyen ha megállunk és ebben az étteremben étkezünk, nem számolnak fel külön díjakat.

(Forrás: AdriaBreeze.com)
A vendéglátóegység kaktuszligetben fekszik, körben magas mediterrán fenyőfákkal.
Tartozik hozzá egy teniszpálya is, melyre fel lehet sétálni és innen szebb kilátás nyílik a környező vidékre.

(Forrás: AdriaBreeze.com)
Étlap nincs, ha szerencsénk van kézzel írt listát kapunk árakkal, hogy mit lehet fogyasztani. Általában megtalálható ételei között a grillezett húsételekétől, a külön fajta halakig sok minden. Salátái frissek, hiszen a kert hátsó részéből szedik a zöldségeket.
No Comments